Mali twórcy docenieni

Twórcy najpiękniejszych ozdób wielkanocnych oraz kartek świątecznych zostali nagrodzeni podczas uroczystości zorganizowanej w Miejskim Domu Kultury w dniu 13 kwietnia (środa). Sala zapełniła się uczestnikami konkursu przy dźwiękach wiosennej muzyki.

Gospodarzem wydarzenia był Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który wręczył zwycięzcom dyplomy oraz nagrody wraz z Zastępcą Burmistrza Tobiaszem Wysoczańskim. Burmistrz serdecznie podziękował wszystkim za przygotowanie pięknych prac, zaangażowanie w życie naszego miasta oraz za stworzenie wspaniałej atmosfery Świąt Wielkanocnych. W uroczystości uczestniczyła także Dyrektor Zespołu Szkół Magdalena Pawiłojć oraz Kierownik Domu Samopomocy Izabela Gaweł.
Obydwa konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem, wpłynęło na nie wiele pięknych, kreatywnych prac, przygotowanych różnymi technikami. Konkurs na ozdobę Wielkanocną koordynował Wydział Edukacji i Spraw Społecznych, z kolei konkurs na Kartkę Wielkanocną Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej.
Burmistrz Miasta Paweł Ozga przekazał zebranym na sali najserdeczniejsze życzenia spokojnych, zdrowych, pełnych radości, rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy.
Na zakończenie uroczystości laureaci konkursu wraz z rodzicami, opiekunami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

 

Poniżej prezentujemy zwycięzców obydwu konkursów oraz osoby wyróżnione.

Konkurs na Najładniejszą Ozdobę Wielkanocną

Kategoria wiekowa – Przedszkola
I miejsce Juan Darwisch – Przedszkole nr 3
II miejsce Adam Kierczyński – Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
III miejsce Dorian Wiśniewski – Przedszkole nr 3
Wyróżnienia:
Maksymilian Rum – Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Nina Matejko – Przedszkole nr 3
Gaja Jaworska – Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

Kategoria wiekowa – Szkoły Podstawowe klasy I-III
I miejsce Emilia Murowska – Świetlica Środowiskowa
II miejsce Oliwier Nowak – Szkoła Podstawowa nr 4
III miejsce Marek Kucharec – Zespół Szkół Specjalnych
Wyróżnienia:
Dominik Słowik – Szkoła Podstawowa nr 1
Nadia Sanetra – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Miłosz Mrozowski – Szkoła Podstawowa nr 3

Kategoria wiekowa – Szkoły Podstawowe klasy IV-VIII
I miejsce Rafał Karwecki
II miejsce Maksymilian Jaros – Szkoła Podstawowa nr 4
III miejsce Ksawery Trzos – Szkoła Podstawowa nr 3
Wyróżnienia:
Jan Stasiak – Szkoła Podstawowa nr 2z Oddziałami Integracyjnymi
Jakub Zyga – Zespół Szkół Specjalnych
Krystian Jahns – Szkoła Podstawowa nr 1

Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną

I Kategoria wiekowa – Przedszkola
I miejsce : Mikołaj Krawczyk
I miejsce : Filip Chmielewski

II Kategoria wiekowa – Szkoły Podstawowe klasy I-III
I miejsce : Szymon Ciesielski
II miejsce : Miłosz Samborski
III miejsce : Mieczysław Leśniak
IV miejsce : Dawid Wyraźny
wyróżnienia: Hania Hromadiuk, Oliwia Łękowska

III Kategoria wiekowa – Szkoły Podstawowe klasy IV-VIII
I miejsce : Bartosz Szydłowski
II miejsce : Martyna Szymczak
III miejsce : Hanna Bednarz
wyróżnienia: Alina Danchivska, Jakub Maliborski, Maksymilian Jaros, Jan Ozga

IV Kategoria wiekowa – Szkoły Ponadpodstawowe
I miejsce : Julia Zimorska
II miejsce : Krystian Pochroń
III miejsce : Patrycja Kurka
wyróżnienia:Gabriela Golasińska

źródło i fot. swiebodzice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.