Dzień Matki w Filharmonii Sudeckiej

Zbliża się Dzień Matki i jest wiele sposobów na to, by uczcić to szczególne święto. Niezwykłym prezentem, jaki możemy ofiarować swoim mamom jest wspólne spędzenie czasu. Dlatego Filharmonia Sudecka im. Józefa Wiłkomirskiego w Wałbrzychu proponuje – „Zaproś Mamę do Filharmonii”.

Każdy, kto skorzysta z tej propozycji i razem z mamą przyjdzie na koncert Filharmonii w dniu 20 lub 27 maja będzie mógł nabyć bilety w promocyjnej cenie – zapłaci pełną kwotę tylko za swój bilet (40 zł bilet normalny, 30 zł bilet ulgowy, 10 zł bilet szkolny) oraz złotówkę za specjalne zaproszenie dla swojej mamy. Koncerty, które mogą być prezentem na Dzień Matki to:
20.05.22, godz. 19:00, Koncert Symfoniczny – Koncert na dwa fortepiany
Książek Piano Duo (fortepiany) i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej pod batutą Agaty Zając. Program: Ludomir Różycki Scherzo symfoniczne „Stańczyk” op. 1, Wolfgang Amadeus Mozart „Koncert na dwa fortepiany Es-dur”, Mieczysław Karłowicz Poemat symfoniczny „Epizod na maskaradzie” op. 14.
27.05.22, godz. 19:00, Koncert Symfoniczny
Roksana Kwaśnikowska (skrzypce) i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej pod batutą Pawła Kotli. Program: Antonín Dvořák „Koncert skrzypcowy a-moll” op. 53, Felix Mendelssohn „III Symfonia a-moll” op. 56.
Bilety z okazji Dnia Matki będzie można kupić i zarezerwować wyłącznie w Kasie Biletowej Filharmonii, osobiście, telefonicznie (501-674-397) lub mailowo (bilety@filharmonia-sudecka.pl). Sprzedaż i rezerwacja będzie prowadzona do czwartku poprzedzającego dany koncert, do godziny 14:00. Oferta nie dotyczy wydarzeń zewnętrznych odbywających się w Filharmonii Sudeckiej.
Więcej o koncertach na stronie: www.filharmonia-sudecka.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *