Jedlina pracuje nad strategią

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi w zakresie polityki społecznej w gminach wymagany jest obowiązek sporządzenia dokumentu wieloletniego pod nazwą Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych dla Miasta Jedlina-Zdrój. Warto wspomnieć, że dotychczasowy, aktualny w gminie dokument traci moc obowiązywania z końcem roku 2022.

W związku z tym samorząd Jedliny-Zdrój prosi mieszkańców o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla gminy. Skoncentrują się one na rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy, a także zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych. Wszystko po to, aby trafnie określić cele na lata przyszłe. Dokonujemy diagnozy problemów społecznych na potrzeby utworzenia strategicznego dokumentu, jakim jest „Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych”.

Poprzez przygotowany specjalny link https://jedlina-zdroj.webankieta.pl/, wszyscy mieszkańcy mają możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.

Red.

Źródło i fot. jedlinazdroj.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *