Kolejna akcja Czysty Wałbrzych


Tym razem działania sprzątające odbyły się w ramach akcji „Kręci Nas Recykling – SprzątaMy Nasyp”. Stowarzyszenie Czysty Wałbrzych wraz z wolontariuszami posprzątało śmieci i opony na nasypie po byłym torowisku pomiędzy Wałbrzychem – dzielnicą Podzamcze, a Szczawnem Zdrój.

Mimo sporej warstwy śniegu „poszukiwania” śmieci przyniosły rezultat. Zebraliśmy 12 opon i 10 worków o pojemności 120 litrów śmieci, wśród których dominowały głównie butelki szklane i plastikowe. Ze względu na panujące warunki śnieżne i mnogość pozostałych śmieci na nasypie ponawiamy akcję w większym gronie już 10 kwietnia o godzinie 11:00 za Decathlonem. Warto się przyłączyć! Akcje i działalność Stowarzyszenia można śledzić na stronie www.facebook.com/czystywch.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział dzisiaj w naszej akcji, m. in. wspaniałej ekipie Bogler – Producent Reklamy i wiceburmistrzowi Szczawna-Zdroju za czynny udział oraz restauracji A PROPOS na gościnę i poczęstunek po sprzątaniu – czytamy w oficjalnym wpisie działaczy stowarzyszenia.

Red.

Źródło i fot. facebook.com/czystywch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *