„Mechanik” z nowym autem

15 lutego Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej wraz z Wiceprezydent Sylwią Bielawską, przekazali na ręce dyrekcji Zespołu Szkół Nr 5 im. Maksymiliana Tytusa Hubera w Wałbrzychu nową Toyotę Yaris, o charakterystycznym numerze rejestracyjnym DB 0005K.

Auta poruszającego się od teraz na ulicach miasta nie da się przegapić, gdyż niemal na każdej jego stronie widnieje logo ZS Nr 5. Warto wspomnieć, że wartość wspaniałego prezentu to ponad 65 tysięcy złotych, którego zakup wspomogła firma TOYOTA Walbrzych Nowakowski Sp. z o.o… Najważniejszy jest fakt, że samochód ma służyć nauce jazdy uczniów „Mechanika”, których dumnie reprezentował Mieszko Matuszyk. Najmłodszy mistrz w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski odebrał kluczyki do Toyoty przyznając, że w „Mechaniku” na tym pojeździe zamierza zdobyć prawo jazdy. Przekazanie samochodu szkole to nie jedyna dobra informacja.

Jak poinformował Prezydent Wałbrzycha, w miejsce dotychczasowych warsztatów planowane jest wybudowanie całkowicie nowego Centrum Kształcenia Praktycznego. Zespół Szkół Nr 5 ma bowiem być wizytówką miasta i regionu pod względem szkolnictwa zawodowego.
PAS.
Fot.: ZS nr5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.