STOP WAR – MUZYKA DLA UKRAINY

Charytatywne granie dla Ukrainy

Organizatorzy imprezy zapraszają do wspólnego kwestowania w Hotelu „Maria Antonina” w Zagórzu Śląskim, który należy do grupy Hoteli „Maria” od zawsze związanych z pomaganiem potrzebującym. Warto zaznaczyć, że to w Hotelu „Maria” w Wałbrzychu powstała „ Czerwona Linia” uruchomiona w związku z pierwszą falą pandemii i zachorowań na Covid-19, z myślą o osobach potrzebujących wsparcia oraz osobach samotnych.

Od teraz Fundacja „Czerwona linia”, grupa wolontariuszy i osób, które bezinteresownie pomagają zmienia barwy na niebiesko-żółte. Zaprasza się ludzi dobrego serca by wspomogli Fundację „Czerwona Linia”, która działa m.in. na rzecz: – ofiar wojny w Ukrainie – uchodźców, przede wszystkim kobiet, dzieci i osób starszych – osób, które uciekają przed rosyjską agresją, znalazły schronienie w obiektach grupy „Maria”. Pomóżmy im jeszcze mocniej! Organizatorzy zapraszają na koncert w Zagórzu Śląskim, podczas którego odbędzie się kwesta i zbieranie pieniędzy na pomoc dla Ukrainy. Wstęp jest bezpłatny.

W podzięce muzyczni goście zaprezentują się na scenie. Będzie muzycznie, swingowo i bluesowo. Wystąpią: Swing 42 (gypsy,swing), Green City Band (blues), Gate of Blues & Matt Wester(T.S.A) & Derek Warwas (N.Y) (blues, rock).
Nie może Was tam zabraknąć.

DATA 26.03.2022 (sobota). Start godz. 18: 00, miejsce: Hotel Maria Antonina Zagórze Śląskie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *