#StrefaPracy

 

Informujemy, że wystartował specjalny portal rekrutacyjny stworzony przez Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” na rzecz osób z Ukrainy poszukujących pracy w Polsce.

Portal umożliwia zarówno pracodawcom dodanie oferty pracy lub stażu w ich przedsiębiorstwie, jak i osobom z Ukrainy wprowadzenie swoich danych i dzięki temu otrzymanie korzystnej dla nich oferty. Jednocześnie informujemy, że już dzisiaj WSSE „INVEST PARK” rozpoczyna pierwsze kursy języka polskiego dla osób z Ukrainy.
Działania te stanowią realizację 4. filaru pakietu pomocowego dla uchodźców dotkniętych rosyjską agresją na terenie Ukrainy stworzonego przez Zarząd Wałbrzyskiej Strefy.
Przypomnijmy, że do tej pory Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST PARK”, w ramach 5-filarowego pakietu pomocowego zrealizowała już szereg działań na rzecz pomocy Ukraińcom, przekazała m.in. 300 tys., zł na pomoc humanitarną, zorganizowała wśród pracowników zbiórkę rzeczową oraz zapewniła bazę mieszkaniową.
– Jestem niezwykle dumny z poziomu zaangażowania pracowników WSSE „INVEST-PARK” na rzecz pomocy Ukraińcom. Pokazaliśmy wspólnie w ostatnich tygodniach, że hasło Razem Możemy Więcej oznacza konkretne działania, które w wymierny sposób wpływają na życie określonych osób. Mogę zapewnić, że nasz poziom pracy będzie w następnych tygodniach równie intensywny jak na początku konfliktu, ponieważ tylko stałe działania mogą zapewnić sukces – mówi Piotr Wojtyczka, prezes zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

źródło i fot.  INVEST-PARK”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.