Szlachetna Paczka w Świebodzicach

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi kolejna edycja Szlachetnej Paczki w Świebodzicach. Akcja jest ogólnopolskim projektem społecznym, której głównym celem jest pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Paczki z pomocą materialną przygotowaną przez darczyńców przekazywane są rodzinom zakwalifikowanym do projektu przez wolontariuszy.
W tym roku role wolontariuszy pełnią: Radni Rady Miejskiej Ewa Dziwosz i Adam Tobiasz oraz Patryk Szczerba lider rejonu, Angelika Serafin, Wiktoria Pióro, Anastazja Kyriienko, Jakub Górski, Karolina Grzebna, Julia Gonet, Sonia Namlik.
To oni docierają do rodzin i po przeprowadzeniu pogłębionego wywiadu wspólnie określają konkretne potrzeby każdej rodziny. Świebodziccy wolontariusze wybrali już 14 rodzin, co nie oznacza, że nie można zgłaszać kolejnych osób w potrzebie.
Wszelkie zgłoszenia prosi się kierować do lidera rejonu Patryka Szczerby bądź do wolontariuszy, którzy z pewnością pomogą i pokierują, by pomóc danej rodzinie.
Pomoc rodzinom przekazana zostanie podczas Weekendu Cudów 9-10-11 grudnia.

źródło swiebodzice.pl

autor zdjęć: Patryk Szczerba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *