TAJEMNICZY OGRÓD już 16 stycznia

TAJEMNICZY OGRÓD już 16 stycznia 2022 roku o godzinie 12:30. To spektakl na podstawie powieści Frances Hodgson Burnett w tłumaczeniu Jadwigi Włodarkiewicz. Przedstawienie ukazuje młodym widzom świat cennych wartości, jakimi są bliskie relacje rodzinne czy przyjaźń, ale porusza też problem oswajania osobistych traum dzieci i dorosłych. Zbliżmy się zatem do mistycznej przyrody i spróbujmy ją okiełznać.

To spektakl muzyczny o perypetiach osieroconej w Indiach angielskiej dziewczynki – Mary Lennox, która trafia pod opiekę wuja – lorda Archibalda Cravena, mieszkającego w pałacu Misselthwaite Manor. Miejsce to, położone pośród angielskich wrzosowisk, skrywa wiele gorzkich tajemnic, począwszy od zamkniętego na klucz tytułowego ogrodu po samotność jego mieszkańców.

Lord Craven ciągle gdzieś wyjeżdża, jakby przed czymś uciekał. Pogrążony w rozpaczy po stracie ukochanej żony, nie potrafi nawet nawiązać relacji ze swoim synem Colinem. Dopiero obecność Mary Lennox, jej ciekawość świata i upór w dążeniu do celu przywrócą do życia nie tylko zapomniany ogród, ale przede wszystkim zranione serca domowników. Odradzająca się przyroda wpłynie bowiem na przemianę duchową głównych bohaterów. – Informuje asystent reżysera, Filip Niżyński.
Red.
Fot. TLiA

———————————————

16.01.2022 godz. 12:30 TAJEMNICZY OGRÓD 80 min. 7+ Duża Scena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.