Trzy zatrzymania za narkotyki

Policjanci z Wałbrzycha zatrzymali kolejne trzy osoby za przestępstwa narkotykowe. Przez mundurowych zabezpieczone zostały środki psychotropowe w postaci amfetaminy i metamfetaminy, a także środki odurzające w postaci marihuany. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymanym mężczyznom grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3. O ich losie zadecyduje sąd.

23 marca około godziny 15:30 funkcjonariusze prewencji pierwszego komisariatu udali się w patrol do Parku Sybiraków na Piaskowej Górze, gdzie zatrzymali przebywającego tam 47-latka. Mężczyzna ukrywał w plecaku narkotyki w postaci marihuany.

Około godziny 17:30 policjanci zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy realizując informacje własne odwiedzili jedną z ulic w Szczawnie-Zdroju. 22-letni wałbrzyszanin, którego zastali na terenie jednej z posesji, miał przy sobie spore zawiniątko z białą substancją, która po przebadaniu okazała się amfetaminą. Można było z niej wykonać blisko 100 porcji handlowych tych narkotyków.

W czwartkową noc – około godziny 1:30 – policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy patrolowali rejon Czarnego Boru. To właśnie na jednej z ulic w tej miejscowości zauważyli młodego mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie środków zabronionych prawem. Podczas czynności potwierdziło się, że 24-letni mieszkaniec Gostkowa miał przy sobie narkotyki w postaci metamfetaminy.

Red.
źródło i fot. walbrzych.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.