UWAGA! POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO GRZEGORZA ZGUTKI

Uwaga! Policjanci wałbrzyskiej komendy poszukują zaginionego 47-letniego Grzegorza Zgutki. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez rodzinę wczoraj po południu. Od tej pory najbliżsi nie wiedzą co się z nią dzieje. Dlatego też zwracamy się z apelem do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca przebywania wałbrzyszanina, o kontakt z Policją. Z zebranych informacji wynika, że 47-latek jest zdolny do samodzielnej egzystencji, ale może potrzebować fachowej pomocy medycznej ze względu na swoją chorobę.

Mieszkaniec Wałbrzycha 5 kwietnia około godziny 15:45 wyszedł z domu w dzielnicy Podzamcze i do niego nie wrócił. Do momentu zgłoszenia faktu mundurowym, nie skontaktował się z nikim z najbliższych, dlatego poprosili oni o pomoc Policję.

47-latek w chwili zginięcia ubrany była w czarną kurtkę, szare spodnie dresowe, czarną czapkę, czarne buty sportowe. Zaginiony ma 175 – 180 cm wzrostu, jest otyły, ma niebieskie oczy, niepełne uzębienie, jest łysy, może posiadać kilkudniowy zarost. Na ciele nie ma znaków szczególnych.

Wszystkich mających informacje, o tym gdzie w/w mężczyzna może przebywać lub mogących pomóc w jej odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 513 60 lub 47 87 514 23).

źródło: https://walbrzych.policja.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *