„Wielkanocnie” na Magistrackim

Na Placu Magistrackim Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu zorganizował świąteczne stoisko. Uczniowie oraz członkowie społeczności ukraińskiej i lokalnej przygotowali ozdoby świąteczne, a także wypieki.

– Wielkanoc już za moment. To magiczny, świąteczny czas, którego namiastkę mogliśmy dziś poczuć na Placu Magistrackim. Symboliczne stoisko, na którym znalazły się domowe wypieki czy ozdoby świąteczne oraz wspólna kartka gdzie każdy mógł wpisać swoje życzenia. Jest to piękna inicjatywa Zespołu Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu. Nie zabrakło także naszych ukraińskich gości – czytamy wypowiedzi dr Sylwii Bielawskiej, Wiceprezydent Wałbrzycha.
–  Dziś miałem przyjemność uczestniczyć w świątecznym stoisku zorganizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu na Placu Magistrackim. Uczniowie oraz członkowie społeczności ukraińskiej i lokalnej przygotowali wypieki oraz ozdoby świąteczne. Każdy odwiedzający stoisko miał także okazję do wpisania życzeń na wspólną kartkę świąteczną. – tak z kolei działalność społeczności szkolnej skomentował dr Roman Szełemej Prezydent Miasta Wałbrzycha.

Red.

 

żródło i fot. www.facebook.com/roman.szelemej i facebook.com – Sylwia Bielawska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *