Wybory Srebrnej Miss Świebodzic 2022

Wtorek (21 czerwca) należał do naszych Pięknych Seniorek, które miały okazję zaprezentować się podczas pierwszych w naszym mieście Wyborów Srebrnej Miss Świebodzic roku 2022. 12 odważnych i pełnych energii Pań stanęło w Konkursie o tytuł Srebrnej Miss organizowanym przez Klub Senior + w Świebodzicach i Miejski Dom Kultury.
Był to pierwszy tego typu konkurs w naszym mieście. Wydarzenie poprzedził recital utalentowanej Weroniki Wąsowskiej, która zaśpiewała najpiękniejsze kobiece utwory. Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga otworzył Konkurs i złożył wszystkim uczestniczkom najserdeczniejsze życzenia i gratulacje, podkreślając ciężką rolę Jury w dokonaniu wyboru tej jedynej.

Kandydatki zaprezentowały się przed Jury w składzie: Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga, Sekretarz Miasta Świebodzice Sabina Cebula, Teresa Anniuk-Gulak oraz Irena Czapkowska, a także przed licznie zgromadzoną publicznością.
W wydarzeniu uczestniczył także Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzicach Robert Sysa oraz Prezes OSIR Sp. z.o.o Jarosław Pizuński.
W trakcie pokazu organizatorki i jednocześnie prowadzące Konkurs Agata Koperska Kierownik Klubu Senior + wraz z Anetą Sterną p.o Dyrektora Miejskiego Domu Kultury prezentowały uczestniczki na podstawie własnych obserwacji oraz informacji uzyskanych od samych kandydatek.
W przerwie obrad Jury oraz po oddaniu głosów przez publiczność zaprezentował się Zespół Melodia ze Stowarzyszenia Senior=Aktywny Obywatel.
Nagrodę publiczności otrzymała Małgorzata Muszalska, a Tytuł Srebrnej Miss Świebodzic roku 2022 powędrował po ciężkich obradach jury w ręce Danuty Wiśniewskiej.
Wszystkie pozostałe uczestniczki otrzymały tytuł Srebrnej Wice Miss Świebodzic, szarfę oraz upominki od fundatorów Konkursu. Na zakończenie wspólnie z publicznością zaśpiewano utwór „Spełniaj Marzenia” oraz oddano laureatki w ręce fotoreporterów.
Mamy nadzieje, że Konkurs ten na dobre zagości w kalendarzu świebodzickich imprez przez kolejne lata, udowadniając, że piękno nie ma wieku, bo prawdziwe piękno tkwi w środku.
źródło i fot. swiebodzice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.